Leczenie impotencji nie musi być nudne!

Producenci leków starają się robić wszystko, aby zaburzenia erekcji nie kojarzyły się negatywnie. Dlatego lek przez nich produkowane przyjmują coraz to różne formy oraz smaki, aby dostarczyć doznań zmysłowych razem z właściwą skutecznością. Jedną z najnowszych propozycji jest Kamagra w żelu, która dostępna jest w bardzo wielu smakach, wśród których wyróżniamy orientalne liczi, kiwi, arbuz, figi, karmel, maliny, smak cytryn, mięty oraz soczystych truskawek i wielu, wielu innych. Można więc bez problemu wybrać swój ulubiony owoc i kojarzyć lek na zaburzenia erekcji https://aptekaprzykrzyzu.pl/kamagra.php z przyjemnościami smakowymi.

Kamagra i jej działanie na męskie libido

Niektóre ze smaków to również afrodyzjaki, wpłyną więc one bezpośrednio na podniecenia oraz zwiększą jeszcze bardziej ochotę na seks. Jak przyjmować lek na potencję w takiej formie? Nie różni się on niczym innym od klasycznych tabletek, a więc powinien on zostać zażyty na około 15 do 30 minut przed planowanym współżyciem. Nie powinno się przyjmować więcej jak jednej porcji, czyli jednej saszetki, która zawiera aż 100 mg substancji czynnej Sildenafilu. Kamagra w żelu umożliwia osiąganie wzwodu przez 4 do maksymalnie 6 godzin i na przyjęcie kolejnej dawki należy zaczekać do następnego dnia, gdyż mimo, że osiąganie erekcji nie jest już możliwe, organizm musi całkowicie wydalić lek z systemu, aby można było bezpiecznie przyjąć kolejną porcję.

Szybki wzwód u faceta po tabletce kamagra

Oprócz wspomnianego limitu leku należy pamiętać, aby Kamagra w żelu nie była łączona z alkoholem oraz tłustym jedzeniem, gdyż lek nie będzie działał prawidłowo. W dzień, kiedy planowana jest aktywność fizyczna należy więc spożywać lekkie posiłki oraz pić wodę, a wszystko powinno być w porządku. Ciekawostka odnośnie leku – nie powinno się zjadać grejpfrutów oraz wypijać soków owocowych, gdyż są one w stanie równie skutecznie jak alkohol wpłynąć na brak erekcji nawet po przyjęciu odpowiedniej porcji leku. Kamagra w żelu jest silnym lekiem, który nie powinien być przyjmowany przez wszystkich mężczyzn, dlatego niezbędna jest wizyta u lekarza, który stwierdzi czy nic nie stoi na przeszkodzie do rozpoczęcia terapii.